Fotoseiklus ajaloolises Narvas

„Fotoseiklus ajaloolises Narvas“ on Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide ühine seikluslik iseseisev ekskursioon, mis tutvustab osalejatele mänguliselt Narva linna ja selle ajalugu ning annab võimaluse täiendada oma fotokogu piltidega Narva peamistest vaatamisväärsustest. Fotoseikluse lõpuks on osalejatel valmis pildialbum, mida nad saavad jagada sõpradega sotsiaalmeedias. Fotoseiklus on ISESEISEV - ekskursioon toimub ilma muuseumi giidita ning annab võimaluse ISE linnust ja linna avastada!

NB! Fotoseigelda saab alates 13.10.2021!

Fotoseiklus algab Narva linnuses, kus osalejad saavad kaardi, mille abil nad läbivad püsiekspositsiooni ja üritavad selle saladusi lahti harutada. Linnuse külastamisele järgneb kaardi järgi orienteerumine ja fotoülesannete täitmine Narva linnas, kus tutvutakse Narva ajaloolise osa peamiste vaatamisväärsustega. Kindlasti peab seiklusel olema kaasas kaameraga mobiiltelefon, sest enamus ülesannetest on seotud just pildistamisega. Pärast kõigi ülesannete täitmist jõuavad osalejad Victoria bastioni kasemattide juurde, mis on ka fotoseikluse lõpp-punkt. TÄIDETUD fotoseikluse kaardi esitamisel on Victoria bastioni kasemattide külastamine TASUTA.

Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide ühine fotoseiklus sobib peredele, paaridele ja seltskondadele.

Hind:

Narva linnuse pilet (Täispilet 12 € / sooduspilet 8 € / perepilet 24 €).

NB! Iga kuu viimasel neljapäeval 2021 septembrist 2022 maini maksavad piletid Narva linnusesse 4 €.

Victoria bastioni külastamine on Fotoseikluse kaardi ettenäitamisel tasuta.
 

Lahtiolekuajad:

Narva linnus:

E–P 10:00–18:00

Bastioni kasematid:

K–N 11:00–18:00

R–L 10:00–19:00

P 10:00–16:00

E ja T suletud

NB! Narva linnuse ja Victoria bastioni kasemattide erinevate lahtiolekuaegade tõttu ei pea Fotoseiklust läbima ühe päeva jooksul. Küll on aga Victoria bastionidesse sissepääsuks vajalik täidetud Fotoseikluse kaart!