22.03.2022 / Restoran Rondeel

Sündmuse ülevaade

Kutsume veetma väikeses ja hubases seltskonnas maalikunstiõhtut, mis toimub 22. mail algusega 17:00 restoranis Rondeel. Õhtu peategelaseks on Marc Chagalli kuulus teos „Bonjour Paris“.

1910. aasta mais külastas Marc Chagall Narvat ning elas ja töötas mitu kuud tema patroonile kuulunud mõisas Narva lähistel. Oma külaskäiku mainis kunstnik isegi oma autobiograafias „Minu elu“.

Loomingulist tööd maali kallal saadavad lood Marc Chagalli elust ja loomingust. Kuuleme lugu tema keerulisest teekonnast ning saame teada, millist kaht linna Chagall oma töödel kõige sagedamini kujutas ning miks on tema maalidel tihti näha kitsi, hobuseid ja kukki.

Eelnevad oskused maalikunstis pole vajalikud. Kunstnik ja pedagoog Olga Tjurina aitab osalejatel samm-sammult maali lõuendile taasluua. Teose loomisel omandate akrüülvärvidega maalimise tehnika ning lisaks leiate võimaluse eneseväljenduseks ehk loote oma nägemuse kuulsast maalist.

Õhtujuht Olga Tjurina on kunstnik ja Narva Kunstikooli pedagoog, kunstiühingu „Vestervalli“ esindaja. Lisaks loomingulisele tööle ja näitustel osalemisele on Olga aktiivne ürituste ja näituste korraldaja nii Narvas kui ka mujal Ida-Virumaal.

Töötoas pakutakse külalistele joogiks pokaal veini, kodust limonaadi või vürtsiteed. Avatud on ka restorani köök.

Erinevate värvidega töötamine aitab suurepäraselt lõõgastuda, rebida end rutiinist välja ja nautida uut loomingulist kogemust meeldivas seltskonnas.

Ootame nii üksikkülastajaid kui ka suuremaid seltskondi.

Hind: 45 € / osaleja

Pileteid saab soetada vaid eelmüügist.
Kohtade arv on piiratud.

Hind sisaldab kõiki kunstimaterjale, kunstnik-pedagoogi teenust, tervitusjooki (pokaal veini, vürtsitee või kodune limonaad) ja pakendit lõuendi jaoks.

Kestus: 3 tundi
Lõuendi mõõdud: 30x40 cm
Tehnika: akrüülvärvid
Koht: restoran Rondeel (Peterburi mnt 2)

Maalimisõhtu käigus tehakse reportaažfotosid.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi (+372) 359 9230 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.