09.01.2022 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseum kutsub 27. novembrist 2021 kuni 9. jaanuarini 2022 osalema jõuluprogrammis „Hubased jõulud linnuses 2021". Jõulud on talve kõige siiram ja südamlikum püha, mil tahaks end hubases õhkkonnas kõige lähedasemate inimeste keskel hästi tunda. Narva linnus kutsub kõiki muuseumi jõuluprogrammile, kus saab taas meenutada jõululugusid, teha endale mälestuseks meene, nautida värskelt küpsetatud piparkooke ja sukelduda keskaegse linnuse maagilisse pühade-eelsesse meeleollu.

Jõuluprogrammid toimuvad Narva Muuseumis igal aastal talvepühade perioodil. Igal hooajal pakuvad meie muuseumipedagoogid ja giidid külalistele erilist programmi, mis põhineb traditsioonidel, ajalool ning jõulude eripäradel.

Jõuluprogramm on mõeldud lastele ja täiskasvanutele, peredele ja gruppidele.
Programm toimub eesti ja vene keeles.
Programmi kestus: 1,5 tundi.

Jõuluprogramm toimub laupäeviti ja pühapäeviti algusega kell 10:00, 12:00, 14:00 ja 16:00.
Külastajate turvalisuse ja tervise eest hoolitsedes on iga programmiaja külastajate arv piiratud.

Palume soetada pileteid eelmüügis FIENTA.COM.

Jõuluprogrammi hind:
• 10 € / inimene (kuni 4a lapsed tasuta)
Pilet annab võimaluse Narva linnuse püsiekspositsiooni iseseisvaks külastamiseks Jõuluprogrammiga samal päeval. Palume programmile tulla piletil määratud täpsel kellaajal.

Narva linnus on suletud 31. detsembril ja 1. jaanuaril.
23.-26. detsember on linnus avatud 12:00–18:00.
Muudel päevadel on ekspositsioon külastamiseks avatud 10:00-18:00.

Programm gruppidele (min. 8 inimest, hind 8 € / in ) toimub igapäevaselt ainult ettetellimisel: info@narvamuuseum.ee, tel. +372 35 99 230.