NARVA MUUSEUM

AmetikohtNimiLinkEmailNumber
Juhatuse liige Maria Smorževskihh-Smirnova ETISMaria.Smorzevskihh-Smirnova@narvamuuseum.ee+372 552 3450
Arendus ja hankejuht Irina Lanbert Irina.Lanbert@narvamuuseum.ee+372 359 9235
EST-RUS programmi projektijuht Jüri Moor Juri.Moor@narvamuuseum.ee+372 359 9236+372 504 2056

TUGITEENUSTE OSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Kantselei juht Marika Mäekivi Marika.Maekivi@narvamuuseum.ee+372 359 9241
IT spetsialist Juri Jevdokimov Juri.Jevdokimov@narvamuuseum.ee+372 359 9239+372 5307 7228
Raamatupidaja Julia Bargan Julia.Bargan@narvamuuseum.ee+372 359 9246
Andmesisestaja Liidia Kulikova Liidia.Kulikova@narvamuuseum.ee+372 359 9247

HALDUSOSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Haldusjuht Deniss Zimin Deniss.Zimin@narvamuuseum.ee+372 35 99236

TURUNDUSE JA MÜÜGI OSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Turundusjuht Darja Bojarova Darja.Bojarova@narvamuuseum.ee+372 359 9242
Müügijuht Mihhail Duzenko Mihhail.Duzenko@narvamuuseum.ee+372 359 9243+372 5302 0595
Ürituste kuraator Mihhail Peretotškin Pohjaou@narvamuuseum.ee+372 359 9242+372 5596 3035
Müügiassistent Veronika Ots Veronika.Ots@narvamuuseum.ee+372 359 9248
Tellimuste koordinaator Anna Judina Anna.Judina@narvamuuseum.ee+372 359 9230
Turundusspetsialist Niina Kortšagina Niina.Kortsagina@narvamuuseum.ee+372 359 9198+372 5400 4634
Turunduse assistent Evi Žukova Evi.Zukova@narvamuuseum.ee+372 359 9244
Turundusspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Natalia Merelaid Natalia.Furman@narvamuuseum.ee+372 359 9198

NÄITUSTE JA KOGUDE OSAKOND

AmetikohtNimiLinkEmailNumber
Teadusjuht (lapsehoolduspuhkusel) Igor Kopõtin ETISIgor.Kopotin@narvamuuseum.ee+372 5801 7642
Peavarahoidja Zurab Jänes Zurab.Janes@narvamuuseum.ee+372 359 9220+372 5620 0938
Teadur-koguhoidja Svetlana Andrejeva ETISSvetlana.Andrejeva@narvamuuseum.ee+372 359 9237
Teadur-koguhoidja Galina Smirnova ETISGalina.Smirnova@narvamuuseum.ee+372 359 4524
Teadur-folklorist Marina Kuvaitseva ETISMarina.Kuvaitseva@narvamuuseum.ee+372 359 9237
Teadur-koguhoidja Jaroslavna Nazarova ETISJaroslavna.Nazarova@narvamuuseum.ee+372 359 4524
Teadur Yuliia Khlystun Yuliia.Khlystun@narvamuuseum.ee+372 359 9242
Raamatukoguhoidja Irina Solodova ETISIrina.Solodova@narvamuuseum.ee+372 359 9240
Fonditehnik Irina Koževina Irina.Kozevina@narvamuuseum.ee+372 359 4524
Restauraator Natalja Mihhailenko Natalja.Mihhailenko@narvamuuseum.ee+372 359 9238

NARVA LINNUS

AmetikohtNimiEmailNumber
Publikuprogrammide juht Jana Ivanova Jana.Ivanova@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Haridustöö kuraator Julia Issajeva Julia.Issajeva@narvamuuseum.ee+372 359 9233+372 5842 5945
Programmijuht-giid (lapsehoolduspuhkusel) Olga Švarts Olga.Svarts@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Programmijuht-giid Jelena Šuvalova Jelena.Suvalova@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Programmijuht-giid Aleksandr Stepanov Aleksandr.Stepanov@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Giid-külastusjuht Irina Šubina Irina.Subina@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Programmijuht-giid Nikolay Aksenov Nikolay.Aksenov@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Kassa +372 359 9245

KUNSTIGALERII

AmetikohtNimiEmailNumber
Kunstigalerii kuraator Maaja Gundjajeva Maaja.Gundjajeva@narvamuuseum.ee+372 359 2151
Programmijuht-giid Dmitri Nedopjokin Dmitri.Nedopjokin@narvamuuseum.ee+372 359 2151
Kassa, valvelaud - +372 359 1079

RESTORAN

AmetikohtNimiEmailNumber
Tellimused Rondeel@narvamuuseum.ee+372 359 9250