NARVA MUUSEUM

AmetikohtNimiLinkEmailNumber
Juhatuse liige Maria Smorževskihh-Smirnova ETISMaria.Smorzevskihh-Smirnova@narvamuuseum.ee+372 552 3450
Arendus ja hankejuht Irina Lanbert Irina.Lanbert@narvamuuseum.ee+372 359 9235
EST-RUS programmi projektijuht Jüri Moor Juri.Moor@narvamuuseum.ee+372 359 9236+372 504 2056

TUGITEENUSTE OSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Kantselei juht Marika Mäekivi Marika.Maekivi@narvamuuseum.ee+372 359 9241
IT spetsialist Juri Jevdokimov Juri.Jevdokimov@narvamuuseum.ee+372 359 9239+372 5307 7228
Finantsjuht +372 359 9249
Raamatupidaja Julia Bargan Julia.Bargan@narvamuuseum.ee+372 359 9246
Andmesisestaja Liidia Kulikova Liidia.Kulikova@narvamuuseum.ee+372 359 9247

HALDUSOSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Haldusjuht Deniss Zimin Deniss.Zimin@narvamuuseum.ee+372 35 99236

TURUNDUSE JA MÜÜGI OSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Müügijuht Natalja Vovdenko Natalja.Vovdenko@narvamuuseum.ee+372 359 9243+372 5302 0595
Digikultuuri arendaja Anna Markova Anna.Markova@narvamuuseum.ee+372 5858 8468
Müügiassistent Veronika Ots Veronika.Ots@narvamuuseum.ee+372 359 9248
Tellimuste koordinaator Anna Judina Anna.Judina@narvamuuseum.ee+372 359 9230
Turundusjuht Tanel Murre Tanel.Murre@narvamuuseum.ee+372 5656 3437
Turundusspetsialist Niina Kortšagina Niina.Kortsagina@narvamuuseum.ee+372 359 9198+372 5400 4634
Turundusspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Natalia Furman Natalia.Furman@narvamuuseum.ee+372 359 9198
Turunduse assistent (lapsehoolduspuhkusel) Evi Žukova Evi.Zukova@narvamuuseum.ee+372 359 9244

NÄITUSTE JA KOGUDE OSAKOND

AmetikohtNimiLinkEmailNumber
Teadusjuht (lapsehoolduspuhkusel) Igor Kopõtin ETISIgor.Kopotin@narvamuuseum.ee+372 5801 7642
Peavarahoidja Aili Vester Aili.Vester@narvamuuseum.ee+372 359 9220
Ekspositsioonijuht Denis Jatsenko Denis.Jatsenko@narvamuuseum.ee+372 359 2151
Teadur-koguhoidja Svetlana Andrejeva ETISSvetlana.Andrejeva@narvamuuseum.ee+372 359 9237
Teadur-koguhoidja Galina Smirnova ETISGalina.Smirnova@narvamuuseum.ee+372 359 4524
Teadur-folklorist Marina Kuvaitseva ETISMarina.Kuvaitseva@narvamuuseum.ee+372 359 9237
Teadur-koguhoidja Jaroslavna Nazarova ETISJaroslavna.Nazarova@narvamuuseum.ee+372 359 4524
Teadur Yuliia Khlystun Yuliia.Khlystun@narvamuuseum.ee+372 359 9242
Raamatukoguhoidja Irina Solodova ETISIrina.Solodova@narvamuuseum.ee+372 359 9240
Fonditehnik Irina Koževina Irina.Kozevina@narvamuuseum.ee+372 359 4524
Restauraator Natalja Mihhailenko Natalja.Mihhailenko@narvamuuseum.ee+372 359 9238

TEENINDUSE JA TOOTEARENDUSE OSAKOND

AmetikohtNimiEmailNumber
Publikuprogrammide juht Darja Bojarova Darja.Bojarova@narvamuuseum.ee+372 359 9242
Ürituste kuraator Mihhail Peretotškin Pohjaou@narvamuuseum.ee+372 359 9242+372 5596 3035

NARVA LINNUS

AmetikohtNimiEmailNumber
Vanemgiid Jana Ivanova Jana.Ivanova@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Giid-metoodik Tiina Kulikova Tiina.Kulikova@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Haridustöö kuraator Julia Issajeva Julia.Issajeva@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Programmijuht-giid (lapsehoolduspuhkusel) Olga Švarts Olga.Svarts@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Programmijuht-giid Jelena Šuvalova Jelena.Suvalova@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Programmijuht-giid Aleksandr Stepanov Aleksandr.Stepanov@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Giid-külastusjuht Irina Šubina Irina.Subina@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Giid-külastusjuht Nikolay Aksenov Nikolay.Aksenov@narvamuuseum.ee+372 359 9233
Kassa +372 359 9245

KUNSTIGALERII

AmetikohtNimiEmailNumber
Kunstigalerii kuraator Maaja Gundjajeva Maaja.Gundjajeva@narvamuuseum.ee+372 359 2151
Programmijuht-giid Dmitri Nedopjokin Dmitri.Nedopjokin@narvamuuseum.ee+372 359 2151
Kassa, valvelaud - +372 359 1079

RESTORAN

AmetikohtNimiEmailNumber
Toitlustusjuht Vladimir Upeniek Vladimir.Upeniek@narvamuuseum.ee+372 5560 8829