11.08.2020 - 14.08.2020 / Kunsigalerii

Sündmuse ülevaade

„KAASAEGNE FOTOGRAAFIA EHK KÕIGE POPIM INSTAGRAMI PILT - KUIDAS SEDA TEHA?“

Sihtrühm: 13-19-aastased

11.-14. august kell 10.00-15.00, sisaldab lõunasööki restoranis Rondeel
Juhendaja: fotograaf Alexander Kljuchenkow

Ootame kõiki noori, kes soovivad rohkem teada fotograafia põhitõdedest ja õppida professionaalse fotograafi juhendamisel tehnikaid, mida kasutavad fotograafid ja režissöörid üle maailma.

Nelja päeva jooksul õpime, kuidas kasutada kuidas teha lahedaid pilte. Programmis on põnevad ülesanded, mis õpetavad kaadrit jälgima, süžeepilte tegema, erinevaid plaane kasutama. Tähelepanu pööratakse tekstuurile, valgusele, kontrastile. Veedame ühe päeva professionaalses fotostuudios, kus õpime, kuidas töötada stuudiovalgustusega. Loome seeria efektseid portreesid. Laagri lõpus läheme pildistama linna - kas Kreenholmi saarele või Narva linnusesse.

Laagrit juhendab professionaalne fotograaf. Iga päev saavad osalejad tagasisidet ja kommentaare oma fotode kohta. Laagri lõpus saavad kõik kätte infomaterjalid koos laagri programmiga ja ühe trükitud foto. Osaleda võib fotokaameraga või telefoni kaameraga.

Lapse osalemise hind on 60 € / 4 päeva või 15 € / päev.
Hind sisaldab juhendamist, lõunasööki ja kõiki materjale.

Vajalik eelregistreerimine telefonil (+372) 359 9230, info@narvamuuseum.ee või Narva Muuseumi Kunstigalerii kassas (Vestervalli 21).

Tellimuse kinnitamiseks palume vanematel eelnevalt täita ankeet ja teha ettemaks (pangakaart/sularaha/arvega). Kohtade arv on piiratud.