11.04.2019 - 02.06.2019 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseumi Kunstigaleriis on avatud miniatuurportreede näitus „MiniMe“, mis on koostatud Narva Muuseumi kunstikogust pärit teoste ja samanimelisele rahvusvahelisele konkursile saadetud võistlustööde põhjal.

Narva Muuseumi ja Narva linnavalitsuse kultuuriosakonna korraldatud miniatuurportreede konkursile laekus rohkem kui 300 tööd üheksast riigist, peale Eesti, Läti, Leedu, Venemaa ja Valgevene saabus töid ka Poolast, Horvaatiast, Iisraelist ja Šveitsist. Näitusel „MiniMe“ on väljas nii Narva Muuseumi kogudest pärit miniatuursed kunstiteosed 19.-20. sajandist kui ka samanimelisele konkursile saadetud tööde paremik.

Miniatuuportreede konkursi parimate võistlustööde autorite autasutamine toimub Kunstnikupäeval, 2. juunil kell 13.30 Narva Muuseumi Kunstigaleriis.

Näituse kuraator on kunstiteadlane Elena Howarth.

Konkurssi toetajad on Narva Muuseum ja Narva Linnavalitsuse kultuuriosakond.

INFO: (+372) 359 9230info@narvamuuseum.ee