11.07.2022 10:00 - 15.07.2022 15:00 / Narva Muuseumi Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

4. juulist 29. juulini toimuvad Narva Muuseumi Kunstigaleriis argipäeviti kell 10.00-15.00 laste loovlaagrid "Suvekarussell" (7-11 a.), kus lapsi ootavad meeskonnamängud, viktoriinid, loovad töötoad, harivad ekskursioonid, teatrietendused ja loomlikud uued sõbrad, kes on nagu sina, kunstist huitatud!

Lastelaagri hinna sees on ka lõunasöök ja maitsev teepaus.

I vahetus "Millest on kunst tehtud?"

• 11.-15.juuli kell 10.00-15.00 vene keeles
  • 25.-29.juuli kell 10.00-15.00 vene keeles (kordusprogramm)

Selles vahetuses tutvuvad lapsed erinevate kunstitehnikate ja põnevate lehekülgedega maailma kunsti ajaloost ja Narva linnast.

Nädala programmis:

• Millest värvid tehakse? Tempera munavärvi valmistamine käepärastest vahenditest.
  • Valgusetendus Aleksandri kiriku kupli all ja maalimine vitraažvärvidega klaasile.
  • Tekstiil: kudumine ja värvimine.
  • Fresko loomine ja põnev jalutuskäik koos teaduriga Narva Jumalaema Ikooni kirikusse seinamaalikunstiga tutvumiseks.
  • Loomade varjupaiga külastus. Teeme animafilmi.
  • Vana-Kreeka: teeme teatrimaske ja mängime müüte.
  • Nädala lõpus noorte kunstiteadlaste lõbus meeskondlik viktoriin "Oma mäng" - auhindade ja diplomitega!
  • Teised töötoad ja mängud looduses ja Narva linnuse Põhjahoovis.

Hind: 100€/vahetus (5 päeva)/osaleja
Hind sisaldab sooja lõunasööki, teepause ja kunstitarbeid.
Igas laagris maksimaalne osalejate arv on 20 inimest.
Programmid toimuvad vene keeles.

Piletid on ainult eelmüügis.