20.02.2022 17:00 / Restoran Rondeel

Sündmuse ülevaade

Kutsume veetma väikeses ja hubases seltskonnas maalikunstiõhtut, mis toimub 20. veebruaril kell 17:00 restoranis Rondeel. Õhtu peategelaseks on Gustav Klimti kuulus teos „Suudlus“.

Eelnevad oskused maalikunstis pole vajalikud. Kunstnik Tatjana Sonina aitab osalejatel samm-sammult maali lõuendile taasluua. Teose loomisel omandate akrüülvärvidega maalimise tehnika ning lisaks õpite tundma erinevaid kujutise lõuendile kandmise viise. Loomingulist tööd maali kallal saadavad lood Gustav Klimti loomingust ja juugendstiili eripäradest.

Õhtujuht Tatjana Sonina: kunstnik ning kunsti- ja disaini õppejõud. Tatjana on erinevate rahvusvaheliste konkursside ja näituste laureaat teatri-, arhitektuuri- ja maalikunsti valdkonnas.

Töötoas pakutakse külalistele joogiks pokaal veini, kodust limonaadi või vürtsiteed. Avatud on ka restorani köök.

Erinevate värvuste ja värvidega töötamine aitab suurepäraselt lõõgastuda, end rutiinist välja rebida ja nautida uut loomingulist kogemust meeldivas seltskonnas.

Ootame meeleldi nii üksikuid osalejaid kui suuremaid seltskondi.

Hind: 45 €/inimene
Kohtade arv on piiratud.
Hind sisaldab kõiki kunstimaterjale, kunstnik-pedagoogi teenust, tervitusjooki (pokaal veini, vürtsitee või kodune limonaad) ja pakendit lõuendi jaoks.

Kestus: 3 tundi
Lõuendi mõõdud 30x40 cm
Tehnika: akrüülvärvid, šabloon

Koht: restoran Rondeel (Peterburi mnt 2)

Pileteid saab soetada vaid eelmüügist Fienta platvormil.

Maalimisõhtu käigus tehakse reportaažfotosid.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi +372 5837 0364 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Tõendi peavad esitama ka lapsed vanuses 12 aastat ja 3 kuud kuni 17 aastat, kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga. Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad külastajad.