25.02.2022 19:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva linnuse Reconditoriumi saalis toimub reedel, 25. veebruaril kell 19:00 kontsert „Laulan üle merede“, kus Lisanne Rull (harf) ja Tuule-Helin Krigul (flööt) esitavad heliloojate P. Hindemith, A. Piazzolla, W.A. Mozart, Erkki-Sven Tüür jt teoseid.

Lisanne Rull õpib Tallinna Muusikakeskkooli 12. klassis. Harfiõpinguid alustas ta 7-aastaselt Eda Peäske juures. Õpingute jooksul on ta esinenud mitmetel gala-kontsertidel ning samuti koos Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestri ja Tallinna Kammerorkestriga. Ta on mitmete rahvusvaheliste konkursside laureaat: 2020. aastal 2. koht WORLD OPEN Online Music Competition, 1. koht Dzidra Braže II International Young Harpists Festival-Competition, 2021. aasta kevadel Grand prix International Academic Music Competition “Jurmala 2021" ning peapreemia mullu sügisel toimunud konkursil Tallinna Talent ansamblite kategoorias.

Tuule-Helin Krigul alustas flöödiõpinguid 2009. aastal Tallinna Muusikakeskkoolis Mihkel Peäske juhendamisel. Muusikakeskkooli-aastatel esines ta mitmetel kooli gala-kontsertidel ja soleeris Tallinna Kammerorkestri ees kontserdil “Kivimäe virtuoosid”. Tuule-Helin on edukalt osalenud konkurssidel nii Eestis kui ka välismaal: 1. koht (2017) ja 2. koht (2020) rahvusvahelisel noorte flötistide konkursil “Jaunais flautists” Lätis, 1. koht rahvusvahelisel noorte muusikute konkursil “Kaunas sonorum” Leedus (2019), 1. koht Eesti keskastme muusikakoolide konkursil puhk- ja löökpillimängijatele (2019), finalisti diplom ja noorima osavõtja eripreemia Eesti Interpreetide Liidu konkursil puhkpillidele (2018).

Tulge nautige tõelist hingelist muusikat!

Piletihind: 5 eurot
Koolilastele (kuni 18-aastased), erivajadustega inimestele ja nende saatjale on sissepääs tasuta. Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument.

Piletid müügil Piletilevis ja 30 minutit enne kontserdi algust kohapeal.

Rohkem infot: tel. (+372) 359 9230, info@narvamuuseum.ee

NB! Alates 18. eluaastast sissepääs COVID tõendi (vaktsineerituse või läbipõdemise kohta) ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. Tõendi peavad esitama ka lapsed vanuses 12 aastat ja 3 kuud kuni 17 aastat, kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga. Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad külastajad.