14.02.2021 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Tee sõbrale kingitus – tasuta muuseumikülastus. Sõbrapäeval, 14. veebruaril pääseb kampaania „Sõbraga muuseumi“ raames kaks inimest ühe hinnaga Narva linnusesse ja Kunstigaleriisse. Narva Muuseumi restoran Rondeel kutsub aga sõbrapäeval kell 17.00 õhtusöögile elava muusika saatel (esineb Siim Koppel). Lisaks pakub Narva Muuseumi restoran Rondeel sõbrale kinkimiseks kinkepakki “CHEESE & CHARCUTERIE BOX“, mis sobib suurepärast veini juurde.

Sõbrapäeval koos sõbraga Narva linnust külastades näeb lisaks linnuse ajalugu tutvustavale püsiekspositsioonile põnevaid külalisnäitusi – Eesti Meremuuseumi näitus “Valge mandri kutse – Admiral Bellingshauseni mereretk“, Harjumaa Muuseumi näitus „Universitas vasallorum“ Harju-Viru rüütelkonna ajaloost ja Eesti Maanteemuuseumi näitus „Rehvilugu“. Lisaks on üleval Narva Muuseumi näitus „Narva aeg“ Narvas kasutusel olnud kellade ajalooga.

Kindlasti tasub külastada ka Narva Muuseumi Kunstigaleriid, kus on viimast kuud avatud kaks põnevat näitust. 21. veebruarini saab külastada näitust „Lase mul ükskord veel unistada“ ja 28. veebruarini on avatud arhitektuurinäitus „Narva linnaruum. Daatšast paleeni”, millega kaasnes eesti ja vene keeles ilmunud Narva teejuhid „Narva. Daatšast paleeni” / «Нарва. От дачи до дворца», mida saab osta kohapeal ja raamatupoodides.

Narva parim restoran Rondeel on samuti taas avatud – sõbrapäeval ootab restoran tavakülastajaid kell 12.00–16.00. Õhtul kutsub Rondeel aga koos sõbraga õhtusöögile, mis toimub elava muusika saatel – alates kell 17.00 esineb hang trummil Siim Koppel. Siim Koppel on trumme mänginud juba 15 aastat ning väga mõnusa ja maheda kõlaga hangi leidis ta enda jaoks paar aastat tagasi. Piletid müügil siin.

Lisaks pakub Narva Muuseumi restoran Rondeel kinkepakki “CHEESE & CHARCUTERIE BOX“, mis sisaldab kõike maitsvat koos sõbraga veini kõrvale hammustamiseks. Telli “CHEESE & CHARCUTERIE BOX“ endale või kallile sõbrale ning nautige seda koos.

Soovime kõikidele head eesseisvat sõbrapäeva!

Narva linnus on sõbrapäeval avatud 10:00–18:00
Kunstigalerii on sõbrapäeval avatud 11:00–18:00
Restoran Rondeel on sõbrapäeval avatud 12:00–16:00

Info: 359 9230, info@narvamuuseum.ee