10.08.2019 - 11.08.2019 / Põhjaõu

Sündmuse ülevaade

10.–11. augustil kutsume kõiki Narva linnuse Põhjaõue nahakunsti teemapäevadele “Nahk läikima!”.

Teemapäevadel saab igaüks võimaluse nahakoja meistri käe all õppida tundma erinevaid nahatüüpe, sukelduda looduslike värvide kasutamise saladustesse, nagu neid kasutati keskajal ning ning osaleda töötoas, kus saab vanu käsitöötehnikaid kasutades valmistada isikupärase nahast eseme. Avatud on ka erinevate nahatüüpide, vanaaegsete looduslike värvainete ning nahast tehtud esemete ja tööriistade näitus.

KAVA
10. august
12.00–15.00
Nahast aksessuaaride valmistamise töötuba. Võta kaasa ese, millele soovid nahast kaitsva ümbrise või kaaned teha. Päeva lõpuks saad valmis oma isikupärase mustriga ja kujundusega katte.

11. august
12.00–15.00
„Nahkpitsi” tehnikas ripatsite ja käevõrude töötuba, kus nii täiskasvanud kui lapsed saavad endale isikupärase nahast ehte valmistada.

Teemapäeva pilet: 4 €
Teemapäeva perepilet: 8 €
* Pilet kehtib Põhjaõues

Teemapäevi toetab Eesti kultuurkapital.

INFO: Tel. 359 9230, info@narvamuuseum.ee