Welcome!

The art gallery at Narva Museum is located in the old storehouse erected on Gloria Bastion in the second half of the 18th century, at Vestervalli 21. The exhibitions in the gallery showcase the artistic heritage of Narva and Estonia, professional modern art and fields adjacent to visual culture.

The gallery places special emphasis on the versatile mediation of exhibitions and everything related to art. Kindergarteners and students from general education schools are offered a wide range of museum-based educational programmes; there are family days, excursions and art evenings for adults; and city camps are held here for children.

Annual major events include Museum Night, Artists' Day, the ‘Summer Carousel’ urban camp and our Christmas programme.

Events

Perepäevad

01.02.2020 "Traditsioon ja provokatsioon!"

Tere tulemast vapustavasse ja põnevasse kaasaegse kunsti maailma! Tegelikult on kõik vastuolud ja provokatsioonid lühiajalised, vana ja uus kunst laulavad samadel nootidel! Teid ootavad põnevad mängud kogu perele, magus meistriklass „Kommidest kimp“ ja teejoomine!

Perepäeval osalemine Kunstigalerii piletiga.

 

7.03.2020 Perelaev

Naistepäeva eelõhtul kutsume teid terve perega Kunstigaleriisse aardeotsimise mängule.  Kõigi ülesannete täitmiseks ning auhinna saamiseks peame saama julgeteks ja leidlikeks meresõitjateks! Kunstistuudios fantaseerime, millisel laeval tahaksite koos perega minna ümber maailma reisile ja ehitame oma purjelaeva puidust ja käepärastest materjalidest.

Perepäeval osalemine Kunstigalerii piletiga.

 

04.04.2020 "Õnneuuringute instituut"

Millega sulle meeldib teed juua? Kas mäletate mere lõhna? Kui meie nägemis-, kuulmis-, lõhna- ja maitseorganid on aktiveeritud, siis kogeme oma muljeid teadlikumalt ja õnnelikud mälestused jäävad meie mällu. Uurime ja mõistame, kuidas kunstiteosed aitavad meil õnnelikud olla. Tee joomine kookidega, mängud igale vanusele ja muidugi kunstiteosed aitavad meid selles lõbusas katses!

Perepäeval osalemine Kunstigalerii piletiga.

 

2.05.2020 Joonistavad robotid
Millal viimati proovisite robotit teha? Aga robotit, kes saaks ise joonistada? Kutsume teid põneva ja lihtsa robootika meistriklassi, et luua terve perega tõeline robot-kunstnik, kes on valmis teid oma tööga pidevalt üllatama. Lisaks teid ootab jalutuskäik ja mängud näitusel “Kas me sellist muuseumi tahtsimegi?”, kus arutame oleviku ja tuleviku kunsti üle.

Perepäeval osalemine Kunstigalerii piletiga.

Linnalaagrid lastele

Jõuluprogramm 2019

Kunstigalerii jõuluprogramm „Jõulumaagia”
Kunstigalerii jõuluprogrammis viivakse lapsed salatuppa, kus saab näha haruldast jõulutemalist maali „Karjased Kristuse sünni juures”, kuulata jõululugu, juua jõuluteed ja süüa piparkooke. Pärast saavad lapsed teha kingituse oma sõbrale või pereliikmetele — meisterdada ise toreda ja vajaliku asja, et valmistada nii rõõmu on lähedasele. Jõuluprogrammi lõpetab lõbus mäng ning iga laps saab ka kaasa väikese kingituse.

2. detsember 2019 – 10. jaanuar 2020 esmaspäevast reedeni ettetellimisega gruppidele (grupi suurus 10–25 inimest). Nädalavahetusel gruppidele jõuluprogramme pole.
Tavakülastajatele toimuvad jõuluprogrammid detsembri kolmel laupäeval.
07.12 kell 12:00 vene keeles, kell 14:00 eesti ja vene keeles
14.12 kell 12:00 vene keeles, kell 14:00 eesti ja vene keeles
21.12 kell 12:00 vene keeles, kell 14:00 eesti ja vene keeles

Kestus 1,5 tundi
Hind osalevale lapsele 7 €, saatvale vanemale 5 €

Registreerimine ja info aadressil info@narvamuuseum.ee või tel. 359 9230

Kunstigalerii on suletud 23.–26. ja 31. detsember ning 1. jaanuar.

Ruumide rent