22.04.2024 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseum ootab oma külalislahkesse embusse 7–10-aastaseid lapsi, kes on valmis lastelaagri põnevateks seiklusteks! Sel korral on iga laagripäev pühendatud kindlale ametile, mis pakub osalejatele palju uusi teadmisi läbi mängude, harivaid tegevusi ja interaktiivset suhtlust erinevate elukutsete esindajatega.

Laagri raames on ainulaadne võimalus külastada erinevaid linna asutusi ja kohti, kuhu tavakülastajad tihti ei pääse.

Lisaks ootavad laagrilisi maitsvad ja rikkalikud soojad lõunasöögid restoranis D.O.M., mis aitavad taastada energiavarusid ning hoida head tuju. Üheskoos täidame iga päeva lõbusate avastuste, põneva suhtluse ja unustamatute kogemustega!

Tegevus toimub vene keeles.

Laagri toimumisaeg on 10.00–15.00. Igapäevane kogunemispunkt ja lõpp Narva linnuse kassa juures (Peetri plats 7).

Esmaspäev, 22.04 Minust saab näitleja!
Sel päeval sukeldume teatri võluvasse atmosfääri! Külastame teatrikeskust Vaba Lava, kuuleme selle telgitaguse elu saladustest, avame oma näitlemisande ehtsal teatrilaval. Linnuses kehastume nukuteatri näitlejateks, loome ja mängime!

Teisipäev, 23.04 Minust saab kindral!
Sel päeval ootab meid ees palju avastusi – külastame tavakülastajale suletud kaitserajatisi Narva linnuse territooriumil ning saame teada, kuidas ja milleks neid kasutati. Suundume külla ilusasse vanaaegsesse Kaitseliidu hoonesse ja tunnetame omal nahal sõduri elu.

Kolmapäev, 24.04 Minust saab politseinik!
Sel päeval seikleme vaprate päästjate, politseinike ja tollitöötajate maailmas. Uurime kõigile tuttavaid erksaid ametiautosid, külastame päästjate töö salajasi paiku ning tutvume karvaste ja võluvate tolliterminali töötajatega!

Neljapäev, 25.04 Minust saab arhitekt!
Sel päeval uurime meie linna kõige huvitavamaid hooneid. Räägime linnaruumi planeerimisest ning fantaseerime, milline näeb välja unistuste linn.

Reede, 26.04 Minust saab artist!
Laulude, tantsude ja rahvusköögi aroomide päev! Külastame kultuurimaja Rugodiv, piilume selle grimmiruumi ning saame teada, kuidas saada tõeliselt suureks artistiks! Linnuses jätkame loometööga: meisterdame mälestuseks temaatilised suveniirid ja kostitame end oma valmistatud maitsvate suupistetega.

Osalustasu:
25 € / päev
110 € / vahetus (5 päeva)

Osta pilet