24.02.2022 13:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Trükimeedia on tänapäeval endiselt üks peamisi infokanaleid ühiskondliku teadvuse mõjutamiseks. Eesti Vabadussõja ajal, aastail 1918-1920, olid ajalehed ühes lendlehtedega kõige efektiivsemad massipropaganda vahendid. Loengus räägime, millised lehed ning millistes keeltes sel perioodil Narvas ilmusid. Lisaks saame teada, millised tegurid mõjutasid ühe lehe trükki jõudmist ja teise tegevuse lõpetamist.

„Perioodika Narvas Vabadussõja ajal 1918–1920“

Lektor: Irina Solodova (Narva Muuseum)
Toimumisaeg: 24.02.2022 kell 13:00
Toimumiskoht: Narva linnus, Reconditoriumi saal
Keel: vene
Formaat: loeng
Hind: 4 €

Piletite ostmine toimub Fienta kaudu.

COVID-19 piirangud on põhjalikult muutnud meie tavapärast elukorraldust. Narva Muuseum alustas eelmisel aastal julget eksperimenti virtuaalse loengusarjaga, järgides kogu maailmas levinud kaugõppe trendi. Tänu videoloengutele said kõik soovijad võimaluse kodust lahkumata kuulata loengusarja ning osaleda teemakohastes aruteludes.

Narva Muuseum soovib ka sel aastal rahuldada inimeste teadmistejanu ning pakub selleks uusi võimalusi, muutudes suureks mitteametliku õppe keskuseks laiale auditooriumile. Narva Muuseumi loengusari jätkab tänavu oma tegevust ja alates veebruarist toimuvad loengud neljapäeviti kuni kaks korda kuus. Loengud toimuvad nii kohapeal kui ka Zoom-keskonnas. Loengud on varustatud tõlkega slaidide ja abimaterjalidega, mille me jagame kohapeal osalejatele.

INFO: tel. (+372) 359 9230, info@narvamuuseum.ee

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Tõendi peavad esitama ka lapsed vanuses 12 aastat ja 3 kuud kuni 17 aastat, kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga. Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad külastajad.