13.02.2022 12:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

14. veebruaril, sõprade ja armunute päeval, valdab paljusid tõeliselt eriline meeleolu. Pakaselise veebruari õhus võib juba aimata kevade lõhna ning südamedki hakkavad kevade, soojuse ja värskete tunnete ootuses kiiremini põksuma.

Pühapäeval, 13. veebruaril kutsume teid Narva linnusesse, et raputada endalt talviste argipäevade hallus ja end mõneks ajaks argirutiinist välja rebida. Olete oodatud külastama Narva Muuseumi teemaüritust, mille käigus püüame üheskoos mõista, kes oli püha Valentin ning miks see tähtpäev just tema järgi nime sai.

Räägime „mehelikust“ ja „naiselikust“, täpsemalt riietusesemetest, mis on kunagi olnud omased meestele, kuid aegade jooksul rännanud hoopis moedaamide garderoobi. Võtame ette meeldiva loometegevuse ning valmistame mälestuseks suveniire. Programmi lõppedes saavad kõik soovijad külastada linnuse ekspositsiooni ning ronida Hermanni torni.

Kestus: 1,5 tundi + linnuse ekspositsiooni iseseisev külastus
Hind: 15 €/osaleja
Piletid eelmüügis.

Ürituse keel:
• kell 12:00 - 13:30 - vene keeles
• kell 15:00 - 16:30 - eesti
keeles

Soovituslik vanus: 12+

Rohkem infot:
info@narvamuuseum.ee
tel. (+372) 359 9230

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Tõendi peavad esitama ka lapsed vanuses 12 aastat ja 3 kuud kuni 17 aastat, kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad külastajad.