03.03.2022 14:00 / Narva linnus

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseum kutsub Narva koolide I ja II kooliastme õpetajaid ning huvijuhte näidistunnile, mis toimub neljapäeval, 3. märtsil 2022 kell 14:00 Narva linnuses. Näidistund toimub näitusel „Äkki teed?“.

"Äkki teed?"
Kes siis ei armastaks teed juua? Seda aromaatset kuuma jooki tunnevad kõik, kuid kas te selle ajalugu teate? Kuidas tee kasvab, millal see Eestisse jõudis ja mille poolest tee kuulus on? Räägime teejoomise traditsioonidest, katame teelaua ning lõpetame oma programmi hubase istumisega seltsis.

Selles programmis osalemiseks ootame Narva koolide I ja II kooliastme õpetajaid ning huvijuhte. Tunnis osalejad saavad näha, kuidas muuseumitunnid toimuvad ning Narva Muuseumi programmijuht-giid vastab tekkivatele küsimustele. Üritusel pakutakse ka infomappi, kust te saate leida täielik ülevaade muuseumi programmidest ja mitteformaalse õppimise võimalustest muuseumis.

Tund kestab 60 min.
Osalemine on tasuta.
Keel: vene
Maksimaalne osalejate arv on 15 in.

Eelregistreerimine toimub Fienta kaudu SIIN.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi (+372) 359 9230 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Täname mõistva suhtumise eest!