19.12.2021 17:00 / Restoran Rondeel

Sündmuse ülevaade

Kutsume väikeses ja hubases seltskonnas veetma maalikunstiõhtut, mis toimub restoranis Rondeel 19. detsembril kell 17:00. Eelnevad oskused maalikunstis pole vajalikud. Kogenud kunstnik aitab osalejatel luua samm-sammult lõuendile erakordselt atmosfäärilise Vincent van Goghi maali „Tähistaevas“.

Teost luues õpite akrüülmaali põhitõdesid ning ühes sellega leiate võimaluse eneseväljenduseks ehk loote oma nägemuse kuulsast maalist. Imeline pühade-eelne kingitus iseendale või oma lähedastele! Lisaks sellele on värvidega töötamine parim viis argirutiinist väljuda, lõõgastuda ning nautida uut loomingulist kogemust ja head seltskonda.

Töötoas pakutakse külalistele joogiks veini, glögi (ka alkoholivaba), teed või kohvi. Samal ajal on avatud ka restorani köök. Võtame meeleldi vastu nii üksikud osalejaid kui ka suuremad seltskonnad.

Õhtujuht ja kunstnik Žanna Golubtsova: Olen kunstnik, Narva Konstikooli pedagoog, pärit Venemaalt Uralist, kus ka kunstihariduse omandasin. Tegelen aktiivselt loometööga, osalen tihti näitustel ning olen Narva Kunstiühingu „Vestervalli“ ja Vene Kunstnike Ühenduse liige. Armastan elu, inimesi, varjatud mõtteid ja ilu detailides.

Hind: 35 €/in. Hind sisaldab kõiki kunstimaterjale, kunstnik-pedagoogi teenust, jooke ja pakendit lõuendi jaoks.

Lõuendi mõõdud: 40x50cm
Tehnika: akrüülvärv
Koht: restoran Rondeel (Peterburi mnt 2)
NB! Üritus toimub vene keeles.

Pileteid saab soetada vaid eelmüügist Fienta.com.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi (+372) 359 9230 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.