21.05.2022 18:00 / Kunstigalerii

Sündmuse ülevaade

Laupäeval, 21. mail 2022 tähistatakse 13. korda üle-eestilist Muuseumiööd, mis seekord kannab pealkirja „Öös on unistusi“. Pärast aastast pausi avavad muuseumid, mäluasutused ja külastuspaigad üle Eesti publikule taas oma uksed kell 18–23.

Muuseumiöö kannab seekord pealkirja „Öös on unistusi“. Millest unistab muuseum ja millest unistavad kogukonnad muuseumi ümber? Milline on unistuste muuseum? Kutsume nii muuseume kui ka külastajaid unistama ja tegutsema muu hulgas rohelisema, jätkusuutlikuma, ligipääsetavama ja kaasavama muuseumi ja maailma nimel.

Muuseumiöö koostööpartner 2022. aastal on SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev. Kõigil Muuseumiöö sündmustes osalejatel on võimalik teha annetusi, mille abil viiakse ellu mõnd rasket või kroonilist haigust põdeva lapse unistus. Teeme koos head ja aitame Muuseumiöö elevusel ja rõõmsal meeleolul jõuda ka lasteni, kes sündmusest kohapeal osa võtta ei saa!

Muuseumiöö on lõbus, hariv ja elamuslik! Tule ja unistame koos!

Muuseumiöö Narva Muuseumi Kunstigaleriis
Laupäeval, 21. mail kell 18:00-23:00.

18:00 Muuseumiöö avamine. Õues on avatud välikohvik, töötoad.
18:30 Kunstigaleriid tutvustav ekskursioon koos Narva Muuseumi direktoriga
19:00 Esineb ansambel Marina Duo
20:00 Kuraatoriekskursioon näitusel „Elu või karma” (eesti ja vene keeles)
21:30 Ekskursioon näitusel „Külm pilk. Hüperrealismi variatsioonid Eesti kunstis“ (vene keeles)
23:00 Muuseumiöö lõpetamine

Sissepääs on vaba!

Muuseumiöö muusikalise programmi eest hoolitseb DJ KENTWO.
Mõnusaid suupisteid ja jooke pakub Rondeeli pop-up kohvik.

Marina DUO akustiline projekt, mis ühendab pehme hääle tämbri, naiselikkuse ja instrumentaalse improvisatsiooni. Repertuaaris kõlavad nii kuulsad jazzi lood (swing, bossa nova), kui ka kogu maailmale tuttavad palad pop, soul, r'n'b ja funk stiilidest.
Marina DUO pakub originaalseid arranžeeringuid tuntud hittidest akustilises võtmes, mis teeb esituse eksklusiivseks ja unustamatuks!

Narva linnus töötab 21. mail tavapäraselt kell 10-18.

INFO: info@narvamuuseum.ee tel (+372) 359 9230