21.10.2021 18:00 - 21.10.2021 19:30 / Restoran Rondeel

Sündmuse ülevaade

Narva Muuseum alustab uut kultuuridiplomaatiale pühendatud kohtumiste sarja üritusega Eesti ja Venemaa kultuurilistest paralleelidest. Esimene kohtumine „Eesti-Venemaa: kultuurilised paralleelid“ egiidi all toimub 21. oktoobril algusega 18:00 restorani Rondeel kolmandal korrusel. Kultuuridialoogist Eesti ja Venemaa vahel räägivad Eesti peakonsul Peterburis Carl Eric Laantee Reintamm ja Eesti Kultuuriministeeriumi kultuurinõunik Dimitri Mironov.

Narva Muuseum alustab uut kultuuridiplomaatiale pühendatud kohtumiste sarja, mille raames tutvustavad erinevate saatkondade esindajad diplomaatiliste esinduste tööd ning räägivad oma töö ühest olulisemast poolest, kultuuridiplomaatiast.

Kõik on kuulnud käibefraasi, et kultuur lähendab inimesi ja rahvaid. Mis selle taga aga täpsemalt seisab? Kuidas näeb välja nende inimeste igapäevatöö, kes on määratud naaberriikidega kultuurisidemeid tugevdama? Kuidas jõuda niivõrd laiaulatusliku projekti puhul ideest teostuseni? Nendele ja paljudele teistele küsimustele otsime vastuseid esimesel Kultuuridiplomaatia kooli kohtumisel Narva Muuseumis.

Kultuuridiplomaatia kool on lihtne ja hariv projekt, mille raames vestlevad Eestis asuvate erinevate riikide diplomaatiliste asutuste esindajad.

Üritus toimub eesti ja vene keeles.

Üritus on tasuta (eelregistreerimisel).

NB! Osalemiseks on vajalik esitada COVID-tõend, kohapeal tasuline kiirtestimise võimalus.

INFO: tel. +372 35 99 230, info@narvamuuseum.ee