23.01.2022 17:00 / Restoran Rondeel

Sündmuse ülevaade

Kutsume osalema maalimise töötoas, mis toimub 23. jaanuaril algusega 17:00 restoranis Rondeel. Narva kunstnik ja pedagoog Irina Sopina aitab osalejatel samm-sammult taasluua väljapaistva kunstnik-avangardisti Paul Klee maali „Punane õhupall“.

Loomingulist tööd maaliga saadavad lood selle märgilise karakteri elust ja loomingust maailma kunstiajaloo areenil. Töö loomisel omandate õlipastelle kasutades akrüülvärvidega maalimise segatehnika. Eelnevad oskused maalikunstis pole vajalikud.

Paul Klee maal „Punane õhupall“ annab ruumi loomingulisuseks ja eneseväljenduseks. Maali pole vaja ilmtingimata kopeerida ning värvegi võib vabalt oma maitse järgi valida, näidates sellega oma nägemust maalist. Erinevate värvuste ja värvidega töötamine aitab suurepäraselt lõõgastuda, end rutiinist välja rebida ja nautida uut loomingulist kogemust meeldivas seltskonnas.

Töötoas pakutakse külalistele joogiks pokaal veini, kodust limonaadi või vürtsiteed. Ootame meeleldi nii üksikuid osalejaid kui suuremaid seltskondi.

Õhtujuht ja kunstnik: Irina Sopina, kunstnik-pedagoog, töötab Narva Kunstikoolis. Kunstiühingu „Vestervalli“ liige, näitustel ja projektides püsiosaleja.

Hind: 39 €

Kohtade arv on piiratud.

Hind sisaldab kõiki kunstimaterjale, kunstnik-pedagoogi teenust, tervitusjooki (pokaal veini, vürtsitee või kodune limonaad) ja pakendit lõuendi jaoks.

Kestus: 3 tundi

Üritus toimub vene keeles tõlkega eesti keelde.

Lõuendi mõõdud 30x30 cm
Tehnika: akrüülvärv, õlipastell

Koht: restoran Rondeel (Peterburi mnt 2)
Maalimisõhtu käigus tehakse reportaažfotosid.

Pileteid saab soetada vaid eelmüügist  Fienta platvormil.

Vastame rõõmuga kõigile teie küsimustele telefonitsi +372 5837 0364 või e-posti teel info@narvamuuseum.ee.

NB! Seoses uute piirangutega COVID-19 leviku tõkestamiseks on alates 1. novembrist 2021 Narva muuseumi filiaalide (Narva linnus, Kunstigalerii, Vana Narva maketi näitus, restoran Rondeel) külastajad alates 18. eluaastast kohustatud esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

Tõendi peavad esitama ka lapsed vanuses 12 aastat ja 3 kuud kuni 17 aastat, kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad külastajad.