Miks peaks huvi tundma? Miks on Narva muuseumil koostööpartnereid Soomes, Poolas ja Rumeenias? Ja kõige tähtsam – partnerid milleks?

Vastame järgemööda:

Erasmuse projektipartnerid tulevad meile Narva külla. Narva Muuseumis toimub sel laupäeval 02.09 avatud seminar "Kreenholmi mustrid". Linnakodanikud saavad kuulata Eesti eksperte ja esitada küsimusi väliskülalistele Poolast, Soomest ja Rumeeniast, millised mustrid on nende jaoks traditsioonilised, millised olid nende linnades tekstiilivabrikud ning kuidas nad nüüd oma tekstiili- ja mustripärandit säilitavad.

Ürituse programm.

Milleks meil partnerid? Tõenäoliselt teavad paljud teist Erasmuse programmi, mille raames sõidavad kooliõpilased ja õpetajad erinevatesse Euroopa Liidu riikidesse, kus kohtuvad samuti koolilaste ja õpetajatega. Selgub, et selliseid projekte saab ellu viia mitte ainult koolides! Tänu väikesemahulisele täiskasvanuhariduse projektile on Narva muuseumi töötajad on käinud juba kahel korral Poolas ja Rumeenias. Loe seal toimunust ja vaata fotosid:

28.08.2023