12.08.2021 18:00 / Narva linn

Tüüp: jalgsiekskursioon
Teekonna pikkus: 2,5 km
Soovituslik vanus: täiskasvanud, lapsed alates 12. eluaastast
Ekskursioon: 12.08 kell 18:00 (vene keeles)
Piletid: vaid eelmüügis.

„Hämmastav, et me näeme puid ja need ei hämmasta meid enam.“ Ralph Waldo Emerson.

Kaasaegses lõputus võidujooksus ajaga tekib üha enam vajadus teha paus, peatuda, teadvustada ja tunnetada hetke ning iseennast selles.

Ei ole üllatav, et täpselt nii nagu sadu aastaid tagasi, on praegugi looduslikud paigad nendeks hea energia kohtadeks, kus inimene saab taastada emotsionaalse tasakaalu ja oma hingekeeled harmooniliselt häälestada. Vahel juhtub, et asukohast tulenevad tingimused ning sisemised ja välimised tegurid ei soosi linnades loomulikku rohealade teket. Sellisel puhul sekkub inimene, ümbritsedes end oma käega loodud parkide, aedade ja skvääridega.

Ekskursiooni „Aiad ja pargid“ käigus teevad osalejad jalutuskäigu läbi kahe Narva rohelise piirkonna. Marsruut saab alguse linna noorima pargi „EV100“ juures, kus puude võrad on veel võrdlemisi õrnad, ning lõpeb „Pimeaias“, kus taeva poole kerkivad tüved mäletavad sajanditagust aega.

Ekskursioon pakub põnevust nii kohalikele elanikele kui külalistele. See on ühtviisi huvitav nii neile, kes enda jaoks Narva ajalugu alles avastavad kui ka neile, kes soovivad tavapäraste ekskursioonide piire nihutada ning midagi uut teada saada.

Pilet: 5 € / inimene (kuni 3a lapsed tasuta)

NB! Palume soetada piletid eelmüügis Fienta.com